Seltmann Weiden - 12 kop en Schotels

Seltmann Weiden - 12 kop en Schotels kopen? Bied vanaf 55!
Seltmann Weiden - 12 kop en Schotels kopen? Bied vanaf 55!Seltmann Weiden - 12 kop en Schotels kopen? Bied vanaf 55!Seltmann Weiden - 12 kop en Schotels kopen? Bied vanaf 55!Seltmann Weiden - 12 kop en Schotels kopen? Bied vanaf 55!Seltmann Weiden - 12 kop en Schotels kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Eleonore60

Lid sinds 2020
0 verkochte items
  • Seltmann Weiden
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen16 cm x 33 cm x 24 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
In 1 koop 12 kop en schotels van  Seltmann Weiden Bavaria porselein.

Ik verklaar dat de goederen in nieuwstaat zijn

Seltmann Weiden

Alle items van deze designer Geplaatst door  Eleonore60

Lid sinds 2020
0 verkochte items
33
16
24

Starttijd:22-01-2020 om 11:49
Eindtijd:26-01-2020 om 15:54
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieBad Nieuweschans, Nederland
VerzendingWereldwijd