Serge Lassus : A la piscine (lithografie)

Serge Lassus : A la piscine (lithografie) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

Serge Lassus : A la piscine (lithografie) kopen? Bied vanaf 1!Serge Lassus : A la piscine (lithografie) kopen? Bied vanaf 1!

Serge Lassus

Geplaatst door  KVDC
FA. (9)

489 verkochte items
  • Serge Lassus
GesigneerdHandgesigneerd

Lassus Serge

A la piscine

lithografie

handgesigneerd

genummerde oplage: 250 exemplaren (we hebben nog het exemplaar 112/250 in voorraad)

verzending aangetekend en verzekerd naar Nederland: 16,20 euro

naar België: 6 euro

afhalen kan gratis in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden) na afspraak

Serge Lassus

Geplaatst door  KVDC
FA. (9)

489 verkochte items

Dit item is verkocht voor 26,00

Starttijd:07-11-2013 om 16:41
Eindtijd:16-11-2013 om 16:41

Biedingen (4):

ArtiW
15 nov. / 00:45
€ 26
kwant
14 nov. / 23:34
€ 21
ArtiW
14 nov. / 23:34
€ 20
ArtiW
10 nov. / 04:40
€ 1