Servie Janssen - Amarican Window

Servie Janssen - Amarican Window kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Servie Janssen - Amarican Window kopen? Bied vanaf 250!Servie Janssen - Amarican Window kopen? Bied vanaf 250!Servie Janssen - Amarican Window kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  peterdeheer
FA. (1)

Lid sinds 2020
11 verkochte items
  • Servie Janssen (1949-2018)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen180 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Koper ontvangt een Certificaat van Oorsprong.

Voor meer informatie over Servie Janssen zijn schilderijen, tekeningen, performances ,en boeken
zie onze website www. serviejanssen.nl

Meerdere malen tentoongesteld. Maar conditie is goed

Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-01-2021 om 17:37
Eindtijd:07-02-2021 om 21:38

Philiene
7 feb. / 21:33
€ 250