Set Keramiek met decoratie in de kleur zeegroen - Töpferei Zöller GMBH, Dld.

Set Keramiek met decoratie in de kleur zeegroen - Töpferei Zöller GMBH, Dld. kopen? Bied vanaf 15!
Set Keramiek met decoratie in de kleur zeegroen - Töpferei Zöller GMBH, Dld. kopen? Bied vanaf 15!Set Keramiek met decoratie in de kleur zeegroen - Töpferei Zöller GMBH, Dld. kopen? Bied vanaf 15!Set Keramiek met decoratie in de kleur zeegroen - Töpferei Zöller GMBH, Dld. kopen? Bied vanaf 15!Set Keramiek met decoratie in de kleur zeegroen - Töpferei Zöller GMBH, Dld. kopen? Bied vanaf 15!Set Keramiek met decoratie in de kleur zeegroen - Töpferei Zöller GMBH, Dld. kopen? Bied vanaf 15!Set Keramiek met decoratie in de kleur zeegroen - Töpferei Zöller GMBH, Dld. kopen? Bied vanaf 15!Set Keramiek met decoratie in de kleur zeegroen - Töpferei Zöller GMBH, Dld. kopen? Bied vanaf 15!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  ellenwit

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Set keramiek bestaande uit:

Kan, hoogte 22 cm en opening bovenzijde 10 cm;
Twee bekers, hoogte 11 cm en doorsnee 7 cm
Vaas, hoogte 15 cm en bovenrand 12 cm.
Alle items zijn voorzien van een prachtige decoratie in overlopende kleur zeegroen.

Alle items zijn gemerkt: Handarbeit, Eulerhof - Zöller (zie voorbeeldfoto onderkant vaas).
Uitstekende conditie.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  ellenwit

verkochte items
Starttijd:05-08-2016 om 20:14
Eindtijd:19-08-2016 om 20:14
Openingsbod€ 15
ObjectlocatieNederland