Set van 9 prints van Marilyn Monroe op board in box - The Andy Warhol Foundation

Set van 9 prints van Marilyn Monroe op board in box - The Andy Warhol Foundation kopen? Bied vanaf 149!
Set van 9 prints van Marilyn Monroe op board in box - The Andy Warhol Foundation kopen? Bied vanaf 149!Set van 9 prints van Marilyn Monroe op board in box - The Andy Warhol Foundation kopen? Bied vanaf 149!Set van 9 prints van Marilyn Monroe op board in box - The Andy Warhol Foundation kopen? Bied vanaf 149!Set van 9 prints van Marilyn Monroe op board in box - The Andy Warhol Foundation kopen? Bied vanaf 149!Set van 9 prints van Marilyn Monroe op board in box - The Andy Warhol Foundation kopen? Bied vanaf 149!Set van 9 prints van Marilyn Monroe op board in box - The Andy Warhol Foundation kopen? Bied vanaf 149!Set van 9 prints van Marilyn Monroe op board in box - The Andy Warhol Foundation kopen? Bied vanaf 149!

Geplaatst door  Litho_shop

22 verkochte items
  • Andy Warhol (1928-1987)
TypeBijzondere Uitgaves

Complete serie van 9 prints van Marilyn Monroe op stevig dik karton (board). Inclusief box en origineel informatieboekje.

Afmetingen per zeefdruk 18 x 18 cm
Dikte per zeefdruk: 2 mm
In zeer goede staat. Zeefdrukken zijn praktisch in nieuwstaat en dus ook nooit opgehangen geweest.

Uitgebracht door:
The Andy Warhol Foundation for visual arts / Corbis.

Referentie:
http://cargocollective.com/spillsandthrills/Warhol-Box

Andy Warhol (1928 -  1987) was een Amerikaans kunstenaar, filmregisseur en auteur. Warhol werkte tevens als muziekproducent en acteur. Vanuit zijn achtergrond en ervaring in de toegepaste kunst was Warhol één van de protagonisten van de popart in de Verenigde Staten in de jaren 50 en 60 van de 20e eeuw. Warhol wordt ook wel the silver prince of the pop genoemd. Warhol is vooral beroemd om zijn 'vlakke' en contrastrijke schilderijen en zeefdrukken van verpakte producten en alledaagse objecten zoals Campbell's-soepblikken, bloemen en de banaan op de cover van het album The Velvet Underground & Nico (1967), als ook voor zijn gestileerde portretten van 20e-eeuwseberoemdheden als Marilyn Monroe, Grace Jones. Elvis Presley, Judy Garland, en Elizabeth Taylor.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.
De standaard garantie op werken is 4 weken.

Starttijd:27-10-2014 om 15:00
Eindtijd:03-11-2014 om 15:00
Openingsbod€ 149
ObjectlocatieNederland