Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jaartal | 1974 |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
itemOptions.framed.stretcher.label | 62 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Soort
Lijst: Spieraam met houten omlijsting
Herkomst: BKR Amsterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de
rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk
handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante
details.
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(VK363163)
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Er zijn verschillende spetters van witte en blauwe transparante verf op de oppervlakte van het kunstwerk. Tevens zijn er verschillende kleine krassen en deuken. Op de achter- en onderzijde van de lijst zijn grote hoeveelheid zwart/donkerblauwe spetters. Daarnaast lijken de hoeken van de omlijsting niet helemaal te verbinden. | |
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 23-10-2018 om 14:29 |
Eindtijd | 4-11-2018 om 20:51 |