Sfeervolle Aquarel "Polderlandschap met stad in achtergrond" Jan v Rhijnnen 1859

Sfeervolle Aquarel "Polderlandschap met stad in achtergrond" Jan v Rhijnnen 1859 kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 18,00

Sfeervolle Aquarel "Polderlandschap met stad in achtergrond" Jan v Rhijnnen 1859 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle Aquarel "Polderlandschap met stad in achtergrond" Jan v Rhijnnen 1859 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle Aquarel "Polderlandschap met stad in achtergrond" Jan v Rhijnnen 1859 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle Aquarel "Polderlandschap met stad in achtergrond" Jan v Rhijnnen 1859 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle Aquarel "Polderlandschap met stad in achtergrond" Jan v Rhijnnen 1859 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle Aquarel "Polderlandschap met stad in achtergrond" Jan v Rhijnnen 1859 kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle Aquarel "Polderlandschap met stad in achtergrond" Jan v Rhijnnen 1859 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Jan van Rhijnnen (1859-1927)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar:  Jan v Rhijnnen 1859-1927
Titel/Voorstelling:
"Polderlandschap met stad in achtergrond"
Datering: omstreeks 1900
Medium /Techniek : aquarel op papier
Maten : 55 x 38 cm (papier) en 62 x 45 cm (in lijst)
Gesigneerd: linksonder
Conditie : goed

Johannes (Jan) van Rhijnnen werd in 1859 in Den Haag geboren. Hier overleed hij eveneens in 1927. Hij woonde en werkte in Den Haag, Scherpenzeel en Scheveningen en hij maakte studiereizen naar België, Frankrijk, Italië en Zwitserland. Binnen Nederland trok hij er veelvuldig op uit om in “Noorden” bij Nieuwkoop te werken.

Jan van Rhijnnen was een leerling van de Academie voor Beeldende Kunst in Den haag o.l.v. J. M. Vrolijk en W. Roelofs. Hij schilderde, aquarelleerde, tekende en etste landschappen, waaronder bos- en riviergezichten. Gaf les aan G.M.W.F van Waning en was lid van “Arti et Amicitea”te Amsterdam en van “Pulchri Studio”in Den Haag.

Kunsthandel ArtPointAmsterdam kan uit verzamelingen en nalatenschappen interessante (Hollandse) beeldende kunst inkopen of mag deze in opdracht van eigenaren in commissie voor hen verkopen. Alle door ons aangeboden kunstwerken beginnen op een startprijs van 1€ om de "bieddrempel" voor geinteresseerden zol laag mogelijk te houden.
De informatie in onze advertenties (leeftijd, conditie en evt. signatuur) wordt volledig gegarandeerd. Niet tevreden? Geld terug! Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. Ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.

Dit item is verkocht voor 18,00

Starttijd:01-04-2017 om 11:39
Eindtijd:15-04-2017 om 22:39

Biedingen (7):

Katrien62
15 apr. / 22:06
€ 18
Dubbelmonde
15 apr. / 10:08
€ 16
jep
15 apr. / 10:08
€ 14
Dubbelmonde
15 apr. / 10:08
€ 12
jep
6 apr. / 22:01
€ 7
artb
6 apr. / 22:01
€ 5
jep
1 apr. / 14:34
€ 1