Niet of onleesbaar gesigneerd - Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd - Verkocht

Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!
Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Sfeervolle oude Aquarel "Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk" gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar :
Titel/Voorstelling : " Amsterdam oudezijds Kolk en Nicolaaskerk "
Datering : omstreeks 1920
Medium / Techniek : Aquarel op papier
Maten : 38 x 54 cm (beeldmaat)  en 50 x 65 cm ( in passe partout )
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie :  redelijk goed, enigzins gelig (vooral de passe partout)

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (115)

3102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:14-05-2018 om 21:35
Eindtijd:28-05-2018 om 22:35
Biedingen (9)
Ysp
28 mei / 20:13
€ 30
Luckylady
28 mei / 20:13
€ 25
Ysp
28 mei / 20:13
€ 20
Luckylady
28 mei / 08:55
€ 6
Bouwman01
28 mei / 08:55
€ 5
Luckylady
28 mei / 08:55
€ 4
Bouwman01
28 mei / 08:55
€ 3
Luckylady
26 mei / 21:59
€ 2
Het_Kunsthuis
24 mei / 12:11
€ 1