Shepard Fairey - LIBERTÉ, ÉGALITÉ, FRATERNITÉ - gesigneerd

Shepard Fairey - LIBERTÉ, ÉGALITÉ, FRATERNITÉ - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Shepard Fairey - LIBERTÉ, ÉGALITÉ, FRATERNITÉ - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - LIBERTÉ, ÉGALITÉ, FRATERNITÉ - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - LIBERTÉ, ÉGALITÉ, FRATERNITÉ - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - LIBERTÉ, ÉGALITÉ, FRATERNITÉ - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - LIBERTÉ, ÉGALITÉ, FRATERNITÉ - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Shepard Fairey - LIBERTÉ, ÉGALITÉ, FRATERNITÉ - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Trabant
FA. (2)

163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Shepard Fairey (1970)
Jaartal2020
TechniekOffset
StijlStreet Art
OnderwerpTekst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen91 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Print van Shepard Fairey op speckletone papier: Liberté, égalité, fraternité. Bekend van zijn muurschildering in Parijs.

Kunstenaar: Shepard Fairey

Gesigneerd: Ja r.o.

Afm.: 91 x 61 cm

In zeer goede staat. Nooit ingelijst.

Wordt in een zeer ruime koker verzonden.

Shepard Fairey (1970)

Alle items van deze kunstenaar(9) Geplaatst door  Trabant
FA. (2)

163 verkochte items
61 cm
91 cm

Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-09-2020 om 18:42
Eindtijd:14-10-2020 om 19:40

Biedingen (10):

Bibipke
7 okt. / 22:37
€ 120
Neeltje76
7 okt. / 22:37
€ 110
Bibipke
7 okt. / 22:36
€ 90
Neeltje76
7 okt. / 22:36
€ 80
Bibipke
1 okt. / 21:36
€ 20
sfeddahi
1 okt. / 21:36
€ 15
Bibipke
1 okt. / 12:46
€ 10
sfeddahi
1 okt. / 01:08
€ 5
robelco
30 sep. / 21:19
€ 3
COBRA1967
30 sep. / 19:27
€ 1