Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd

Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Shepard Fairey - MAKE ART NOT WAR - gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Trabant
FA. (2)

163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Shepard Fairey (1970)
Jaartal2019
TechniekOffset
StijlStreet Art
OnderwerpTekst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen91 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bekende print van Shepard Fairey op speckletone papier: Make Art Not War. De slogan van menig straatartiest.

Kunstenaar: Shepard Fairey

Gesigneerd: Ja r.o.

Afm.: 91 x 61 cm

In uitstekende staat. Nooit ingelijst.

Shepard Fairey (1970)

Alle items van deze kunstenaar(9) Geplaatst door  Trabant
FA. (2)

163 verkochte items
61 cm
91 cm

Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-02-2020 om 12:01
Eindtijd:10-02-2020 om 20:04

veli
1 feb. / 12:06
€ 85