Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2020 |
Techniek | Offset |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Tekst |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 91 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bekende print van Shepard Fairey op speckletone papier: Make Art Not War. De slogan van menig straatartiest.
Kunstenaar: Shepard Fairey
Gesigneerd: Ja r.o.
Afm.: 91 x 61 cm
In zeer goede staat. Nooit ingelijst.
Wordt in een zeer ruime koker verzonden. Bij meerdere aankopen 1x verzendkosten.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Uden, Nederland |
Starttijd | 26-7-2021 om 18:27 |
Eindtijd | 9-8-2021 om 21:15 |