Shepard Fairey - Obey andre the giant

Shepard Fairey - Obey andre the giant kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  alvarez

Lid sinds 2018
11 verkochte items
  • Shepard Fairey (1970)
Jaartal2020
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
hand gesigneerd rechtsonder

gedrukt op dik papier

zit nog in zuurvrij papier in koker

Shepard Fairey (1970)

Alle items van deze kunstenaar(12) Geplaatst door  alvarez

Lid sinds 2018
11 verkochte items
60 cm
90 cm

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-01-2021 om 20:17
Eindtijd:24-01-2021 om 15:03

Pieter_Vos
23 jan. / 11:36
€ 50