Shepard Fairey - (OBEY) - Face Collage II - offset - handgesigneerd

Shepard Fairey - (OBEY) - Face Collage II - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!

Verkoopprijs: € 69,00

Shepard Fairey - (OBEY) - Face Collage II - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!Shepard Fairey - (OBEY) - Face Collage II - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!Shepard Fairey - (OBEY) - Face Collage II - offset - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

812 verkochte items
  • Shepard Fairey (1970)
Jaartal2018
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Shepard Fairey (Obey) .

Face Collage II

Offset print op cream speckle tone papier.

op mooi dik papier

handgesigneerd.

45,5 x 60,5 cm.

in goede staat

Shepard Fairey (1970)

Alle items van deze kunstenaar(9) Geplaatst door  bone
FA. (14)

812 verkochte items
45 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 69,00

Starttijd:20-08-2019 om 02:35
Eindtijd:24-08-2019 om 15:40

Willd
23 aug. / 16:13
€ 69