Shepard Fairey - (Obey) Mujer Fatale - offset print op speckletone paper - handgesigneerd - Verkocht

Shepard Fairey - (Obey) Mujer Fatale - offset print op speckletone paper - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 90!
Shepard Fairey - (Obey) Mujer Fatale - offset print op speckletone paper - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 90!Shepard Fairey - (Obey) Mujer Fatale - offset print op speckletone paper - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 90!Shepard Fairey - (Obey) Mujer Fatale - offset print op speckletone paper - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 90!
  • Shepard Fairey (1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen91 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Shepard Fairey ( Obey )

Mujer Fatale.

offset print op  speckletone papier

handgesigneerd

Afmetingen : 91 x 61 cm

In goede staat

Shepard Fairey (1970)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  bone
FA. (14)

856 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
61 cm
91 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:28-08-2018 om 15:51
Eindtijd:06-09-2018 om 18:53
roderic
06 sep. / 15:51
€ 65