Shinkichi Tajiri - Mayday!, zeefdruk

Shinkichi Tajiri - Mayday!, zeefdruk kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 75,00

Shinkichi Tajiri - Mayday!, zeefdruk kopen? Bied vanaf 70!Shinkichi Tajiri - Mayday!, zeefdruk kopen? Bied vanaf 70!Shinkichi Tajiri - Mayday!, zeefdruk kopen? Bied vanaf 70!Shinkichi Tajiri - Mayday!, zeefdruk kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2580 verkochte items
  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie  zeefdruk van Shinkichi Tajiri op wit glanzend papier. Uitgegeven door Prent 190 in 1969.  Handgesigneerd en genummerd (172 uit een oplage van 190 stuks).  In uitstekende conditie, nooit ingelijst geweest.

Afmetingen: 50cm x 70cm (blad), 40cm x 60cm (beeld)

Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als dat niet kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:10-01-2015 om 18:33
Eindtijd:24-01-2015 om 18:33

Biedingen (2):

15113
24 jan. / 18:28
€ 75
thuys
14 jan. / 23:44
€ 70