Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

680 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
TechniekComputerprint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Een zeldzame computerprint van Tajiri, het werk is gesigneerd en genummerd, oplage EA.
Regulier oplage is slecht 25 ex. plus enkele EA’s
Destijds uitgegeven incl. originele bewaarmap.
Het werk is in zeer goede conditie.

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-01-2021 om 15:59
Eindtijd:06-02-2021 om 22:06

jan1
29 jan. / 13:08
€ 150