Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

679 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
TechniekComputerprint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Een zeldzame computerprint van Tajiri, het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 25.
Regulier oplage is slecht 25 ex. plus enkele EA’s
Destijds uitgegeven incl. originele bewaarmap.
Het werk is in zeer goede conditie.

Sluit over 2d 20u 43m 23s
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa

Starttijd:22-07-2021 om 17:01
Eindtijd:30-07-2021 om 20:51