Shunyam - Kleurenzeefdruk BORN LAZY Handgesigneerd.

Shunyam - Kleurenzeefdruk BORN LAZY Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1819 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Shunyam (1953)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer fraaie en grote kleurenzeefdruk van Shunyam.

afmeting blad  70x70 cm in perfecte staat.

handgesigneerd EA  exemplaar.

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-04-2020 om 19:37
Eindtijd:29-05-2020 om 20:43

Biedingen (4):

Alexandramm
29 mei / 13:10
€ 15
tessa81
29 mei / 13:10
€ 12
tessa81
19 mei / 19:42
€ 3
Freek51
19 mei / 16:28
€ 1