Shunyam - Kleurenzeefdruk I CAN FLY Handgesigneerd. - Verkocht

Shunyam - Kleurenzeefdruk I CAN FLY Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 110,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1981 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Shunyam (1953)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Shunyam.
Afmeting blad  75x70 cm  in perfecte staat.
Handgesigneerd EA exemplaar.

Shunyam (1953)

Alle items van deze kunstenaar(5)
FA. (34)

1981 verkochte items
70 cm
75 cm
Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:28-03-2019 om 21:19
Eindtijd:01-04-2019 om 19:29
rokeema
29 mrt. / 19:03
€ 110