Shunyam: losse zeefdruk - Verkocht

Shunyam: losse zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
Shunyam: losse zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Shunyam: losse zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!Shunyam: losse zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
  • Shunyam (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ zonder titel "
Afmetingen beeld: h. 50 cm x b. 50 cm (Blad: 70 cm x 70 cm)
Gesigneerd: Ja, met potlood
Oplage: 24 / 100
Ingelijst: Nee
Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: In nieuwstaat

Shunyam (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

952 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:31-01-2015 om 19:41
Eindtijd:05-02-2015 om 19:41
Biedingen (4)
mr_b
04 feb. / 21:37
€ 55
john78
04 feb. / 21:37
€ 55
mr_b
03 feb. / 11:28
€ 35
kleurrijkekunstfriesland
02 feb. / 13:01
€ 30