FA. (3)

Shusaku Arakawa - Zeefdruk: The old story

Shusaku Arakawa - Zeefdruk: The old story kopen? Bied vanaf 495!
Shusaku Arakawa - Zeefdruk: The old story kopen? Bied vanaf 495!Shusaku Arakawa - Zeefdruk: The old story kopen? Bied vanaf 495!Shusaku Arakawa - Zeefdruk: The old story kopen? Bied vanaf 495!Shusaku Arakawa - Zeefdruk: The old story kopen? Bied vanaf 495!Shusaku Arakawa - Zeefdruk: The old story kopen? Bied vanaf 495!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (358)
  • Shusaku Arakawa (1936-2010)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage32/100

Zeefdruk van Shusaka Arakawa. Titel: The old story. Nummer: 32/100. Afmetingen blad: H90 x b69cm. Afmetingen voorstelling: H83 x b62cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Shosaku Arakawa was een Japanse conceptuele kunstenaar en architect. Hij had een persoonlijk en artistiek partnerschap met de schrijver en kunstenaar Madeline Gins die meer dan vier decennia besloeg.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag

bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag. Door de dikte van het papier, moet het werk plat verzonden worden en zullen de verzendkosten iets hoger zijn.

In goede staat

Shusaku Arakawa (1936-2010)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
69 cm
90 cm
Starttijd:28-04-2022 om 15:52
Eindtijd:09-05-2022 om 21:48
Openingsbod€ 495
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd