Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. - Verkocht

Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. kopen? Bied vanaf 15!Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. kopen? Bied vanaf 15!Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. kopen? Bied vanaf 15!Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. kopen? Bied vanaf 15!Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. kopen? Bied vanaf 15!Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. kopen? Bied vanaf 15!Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. kopen? Bied vanaf 15!Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. kopen? Bied vanaf 15!Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. kopen? Bied vanaf 15!Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. kopen? Bied vanaf 15!Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. kopen? Bied vanaf 15!Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. kopen? Bied vanaf 15!Sian Ang - Litho, Zonder titel. Oplage: 3/6 e.d. kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1374 verkochte items
Alle items van deze verkoper (105)
  • Sian Ang (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 38 cm (h x b)
Lijst51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagee.d . 3/6

Sian Ang: Litho,
Titel: Zonder titel
Jaartal: 1980
Afmetingen blad: 51 cm x 66 cm (Beeld: 34 cm x 38 cm)
Oplage: 3/6 e.d.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja
Conditie: Beeld in zeer goede staat.

Goed

Sian Ang (1956)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1374 verkochte items
66 cm
51 cm
38 cm
34 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-03-2020 om 21:43
Eindtijd:11-07-2020 om 21:16
Kitsa
11 jul. / 15:05
€ 15