Siebrand Weitenberg - Zeefdruk, Titel, Ta Ta, uit 1991

Siebrand Weitenberg - Zeefdruk, Titel, Ta Ta, uit 1991 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Siebrand Weitenberg - Zeefdruk, Titel, Ta Ta, uit 1991 kopen? Bied vanaf 25!Siebrand Weitenberg - Zeefdruk, Titel, Ta Ta, uit 1991 kopen? Bied vanaf 25!Siebrand Weitenberg - Zeefdruk, Titel, Ta Ta, uit 1991 kopen? Bied vanaf 25!Siebrand Weitenberg - Zeefdruk, Titel, Ta Ta, uit 1991 kopen? Bied vanaf 25!Siebrand Weitenberg - Zeefdruk, Titel, Ta Ta, uit 1991 kopen? Bied vanaf 25!Siebrand Weitenberg - Zeefdruk, Titel, Ta Ta, uit 1991 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1011 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
  • Siebrand Weitenberg (1960)
Jaartal1991
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen83 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage47/60

Zeefdruk van Siebrand Weitenberg uit 1991. Titel: Ta ta. Nummer: 47/60. Afmetingen blad: H 80 x B 70 cm. Rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

Conditie: in goede staat.

Siebrand Weitenberg, geboren in 1960 te Hillegom, heeft van 1980 tot 1986 Vrij Tekenen en Schilderen aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag gestudeerd.

Het oeuvre van Weitenberg bestaat uit schilderijen, grafiek, tekeningen, gouaches en foto's. Alle werken zijn feitelijk erg romantisch: de kunstenaar meent dat er in de huidige materiële tijd behoefte is aan een mystiek gevoel om te kunnen ontsnappen. Er is volgens Weitenberg behoefte aan mooie beelden waarmee je kunt vluchten naar een geïdealiseerde werkelijkheid en fantasierijke wereld vol verrassingen. Zo probeert hij gewone dingen een diepere betekenis te geven, waardoor het alledaagse leven geheimzinniger en onbekender wordt, maar toch tegelijkertijd vertrouwd aanvoelt. Weitenberg werkt altijd vanuit thema's als liefde, hoop, het paradijs en de natuur.

Siebrand’s materiaal is altijd duidelijk aanwezig. Zo zijn de schilderijen van olieverf opgebouwd uit verschillende dikke lagen verf. Zijn werken van staan bekend om de expressieve kleuren. Naast de kleurenpracht valt ook in technisch opzicht veel te beleven: binnen één enkele prent past hij diverse ets technieken toe. Door het drukken van fraaie structuren, gaat de tekening in alle lagen echt leven. Het werk oogt soms kalm en introvert, maar door het verfgebruik en de kleuren juist ook heel dynamisch en robuust. Siebrand noemt zijn werk zelf "expressionistisch, met constructivistische opbouw van vorm en vlak".

Siebrand Weitenberg heeft vele solo- en groepsexposities gehad in Nederland, bij onder andere de Pulchri Studio in Den Haag en het WTC in Rotterdam. Het werk van Weitenberg is vertegenwoordigd in particuliere en publieke kunstcollecties.

Siebrand WEITENBERG: (Hillegom 1960)
Werk van deze kunstenaar hangt in het Fries Museum. Maakte in de jaren 1989-1990 zeefdrukken van abstracte voorstellingen

Goed

Siebrand Weitenberg (1960)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1011 verkochte items
70 cm
83 cm

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:29-09-2019 om 10:53
Eindtijd:12-10-2019 om 22:20

hans44
12 okt. / 10:45
€ 25