Sieghard Pohl - Zonder titel - Verkocht

Sieghard Pohl - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Sieghard Pohl (1925-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage65 exemplaren
Sieghard Pohl
zonder titel
nr. 39/65
gesigneerd met potlood

Sieghard Pohl (1925-1994)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Renee
FA. (51 )

2796 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
30 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-12-2020 om 09:33
Eindtijd:28-12-2020 om 22:02
Morris14
28 dec. / 21:05
€ 1