Siep van den Berg - 3 gesigneerde pentekeningen - 1980 - Verkocht

Siep van den Berg - 3 gesigneerde pentekeningen - 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Siep van den Berg - 3 gesigneerde pentekeningen - 1980 kopen? Bied vanaf 55!Siep van den Berg - 3 gesigneerde pentekeningen - 1980 kopen? Bied vanaf 55!Siep van den Berg - 3 gesigneerde pentekeningen - 1980 kopen? Bied vanaf 55!Siep van den Berg - 3 gesigneerde pentekeningen - 1980 kopen? Bied vanaf 55!Siep van den Berg - 3 gesigneerde pentekeningen - 1980 kopen? Bied vanaf 55!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel

Drie gesigneerde en gedateerde ( 21/9/1980, 1x ) pentekeningen van Siep van den Berg. Afmetingen blad : h21,5 x b12,5 cm. Herkomst: nalatenschap van de kunstenaar.
De kavel bestaat uit 3 gesigneerde pentekeningen.
Uit de schetsboeken van Siep van den Berg.

De authenciteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Conditie: in goede staat.

ZZABS

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:14-05-2017 om 22:04
Eindtijd:22-05-2017 om 20:04
Eurekan
21 mei / 21:47
€ 55