Siep van den Berg - compositie uit gesigneerd schetsboek

Siep van den Berg - compositie uit gesigneerd schetsboek kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 40,00

Siep van den Berg - compositie uit gesigneerd schetsboek kopen? Bied vanaf 1!Siep van den Berg - compositie uit gesigneerd schetsboek kopen? Bied vanaf 1!Siep van den Berg - compositie uit gesigneerd schetsboek kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KVDC
FA. (9)

489 verkochte items
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1959
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 15.50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening in zwarte inkt,  komende uit een schetsboek van Siep van den Berg.Het schetsboek is op de eerste pagina gedateerd ( 1-12-59 ) en gesigneerd (monogram)  door Siep van den Berg.De koper ontvangt een kopij van deze pagina. (zie foto)

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:24-01-2019 om 15:53
Eindtijd:03-02-2019 om 22:31

Biedingen (8):

mka
3 feb. / 22:23
€ 40
Msr
29 jan. / 20:59
€ 35
Jeannice
29 jan. / 20:59
€ 31
Msr
28 jan. / 20:50
€ 20
Sesselink
28 jan. / 20:50
€ 15
Sesselink
27 jan. / 14:02
€ 5
dedelft
27 jan. / 13:17
€ 3
TNTinus1
25 jan. / 11:15
€ 1