Siep van den Berg - Inkt op papier - Verkocht

Siep van den Berg - Inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!
Siep van den Berg - Inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!Siep van den Berg - Inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!Siep van den Berg - Inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!Siep van den Berg - Inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!Siep van den Berg - Inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!Siep van den Berg - Inkt op papier kopen? Bied vanaf 100!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1959
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
Lijst30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Siep van den Berg
Tims 1913 - Amsterdam 1998

Originele gesigneerde inkttekening op papier van Siep van den Berg uit 1959
Titel : Geometrische compositie
Afmeting : +/- 18 x 13 cm
Gesigneerd rechtsonder/gedateerd 10 2 59

 Ingelijst en onder zuurvrij passepartout

Afkomstig uit nalatenschap van Siep van den Berg. Authenticiteit is gegarandeerd en ook gedocumenteerd d.m.v. foto archief

Siep van den Berg (1913-1998)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  Barfie
FA. (6)

Lid sinds 2017
101 verkochte items
20 cm
30 cm
13 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:08-09-2018 om 14:01
Eindtijd:18-09-2018 om 22:26
Joanie
18 sep. / 22:07
€ 100