Siep VAN DEN BERG - originele inkttekening - INGELIJST- 1961 - Verkocht

Siep VAN DEN BERG - originele inkttekening - INGELIJST- 1961 kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Siep VAN DEN BERG - originele inkttekening - INGELIJST- 1961 kopen? Bied vanaf 85!Siep VAN DEN BERG - originele inkttekening - INGELIJST- 1961 kopen? Bied vanaf 85!Siep VAN DEN BERG - originele inkttekening - INGELIJST- 1961 kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  LBArt
FA. (6)

51 verkochte items
  • Siep van den Berg (1913-1998)

Schitterende inkttekening van Siep Van   Den Berg uit 1961.

- compositie

- gesigneerd

- ingelijst

- zuur vrije passe partout

28 x 21 cm

Siep van den Berg (1913-1998)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  LBArt
FA. (6)

51 verkochte items
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:01-12-2017 om 08:11
Eindtijd:14-12-2017 om 08:11
Rosen
12 dec. / 21:39
€ 85