Siep van den Berg, Originele tekening uit 1956, '2 Figuren'

Siep van den Berg, Originele tekening uit 1956, '2 Figuren' kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 40,00

Siep van den Berg, Originele tekening uit 1956, '2 Figuren' kopen? Bied vanaf 1!Siep van den Berg, Originele tekening uit 1956, '2 Figuren' kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel

Fraaie ORIGINELE tekening uit 1956 van Siep van den Berg (1913-1998).

Afkomstig uit de nalatenschap van Siep vd. Berg.

Authenticiteit is 100% (zonder enig voorbehoud) gewaarborgd door aanbieder.

Galerie waarde van dit werk is € 275,-

Afmeting: 17,2x13,0cm Kunstwerk is in zeer nette staat!! Nooit ingelijst geweest.

Deze veiling loopt af op dinsdag 19 aug. 15uur

Dit werk wordt zorgvuldig ingepakt en Aangetekend verzonden. (Incl track en trace). Werk is verzekerd bij verzending. Kosten verzending: 11,5

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:12-08-2014 om 15:08
Eindtijd:19-08-2014 om 15:08

Biedingen (8):

VanBinsbergen
19 aug. / 14:53
€ 40
modernekunstonline
19 aug. / 13:48
€ 35
ArtAtelier
17 aug. / 16:06
€ 30
5890
17 aug. / 16:06
€ 25
ArtAtelier
17 aug. / 16:06
€ 25
5890
17 aug. / 16:05
€ 17
ArtAtelier
17 aug. / 16:05
€ 15
5890
15 aug. / 17:02
€ 1