Siep van den Berg - Twee abstracte figuren - man en vrouw

Siep van den Berg - Twee abstracte figuren - man en vrouw kopen? Bied vanaf 100!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 100,00

Siep van den Berg - Twee abstracte figuren - man en vrouw kopen? Bied vanaf 100!Siep van den Berg - Twee abstracte figuren - man en vrouw kopen? Bied vanaf 100!Siep van den Berg - Twee abstracte figuren - man en vrouw kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  AngelicaArt
FA. (4)

Lid sinds 2019
56 verkochte items
  • Siep van den Berg (1913-1998)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1959
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 12 cm (h x b)
Lijst30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie inkttekening van Siep van den Berg

Twee figuren in abstracte vorm  werkje in een mooie zwarte omlijsting met zuurvrij passe partout Afmeting zoals hierboven vermeld ( circa)Gesigneerd en met datum links 21 1 59

Wordt aangetekend en verzekerd verstuurd

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:03-06-2019 om 12:19
Eindtijd:08-06-2019 om 22:16

Robs71
8 jun. / 17:17
€ 100