Type | Schilderij |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Collage |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29.6 x 19.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie pentekening collage door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt plus papier knipsels . .
jaar : 1992
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: " Loze" collage op papier
verso een kranteknipsel geschreven door Din Pieters
techniek: collage
formaat: 29,6 x 19, 2 cm.
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
Conditie | Nieuwstaat | ||
Collage verkeert in optimale conditie | |||
Starttijd | 15-12-2022 om 11:58 |
Eindtijd | 21-12-2022 om 19:04 |
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |