FA. (2)

Sietske Bosma - For Shirin

Sietske Bosma - For Shirin kopen? Bied vanaf 500!
Sietske Bosma - For Shirin kopen? Bied vanaf 500!Sietske Bosma - For Shirin kopen? Bied vanaf 500!Sietske Bosma - For Shirin kopen? Bied vanaf 500!Sietske Bosma - For Shirin kopen? Bied vanaf 500!Sietske Bosma - For Shirin kopen? Bied vanaf 500!Sietske Bosma - For Shirin kopen? Bied vanaf 500!Sietske Bosma - For Shirin kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  jhblaauw

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Sietske Bosma (1951)
Jaartal2007
TechniekGemengde Druktechniek
DragerHout
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2

Aangekocht rechtstreeks van kunstenaar op 15 januari 2007.

Op weinige plekken enige lichte beschadigingen. Doet geen afbreuk aan kunstwerk.
Op hardboard met erachter gelijmde lijst, waarmee dit kunstwerk mooi kan worden opgehangen.

"For ShIrin"

Sietske Bosma (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  jhblaauw

Lid sinds 2022
0 verkochte items
80 cm
62 cm
Starttijd:18-01-2022 om 11:54
Eindtijd:25-01-2022 om 21:51
Openingsbod€ 500
ObjectlocatieHeerenveen, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie