Silver Lady, verzilverd brons

Silver Lady, verzilverd brons kopen? Bied vanaf 125!
Silver Lady, verzilverd brons kopen? Bied vanaf 125!Silver Lady, verzilverd brons kopen? Bied vanaf 125!Silver Lady, verzilverd brons kopen? Bied vanaf 125!Silver Lady, verzilverd brons kopen? Bied vanaf 125!Silver Lady, verzilverd brons kopen? Bied vanaf 125!

Ongespecificeerd

Favoriet
FA. (2)

Geplaatst door  Sander72

141 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeDesign

Prachtige verzilverd bronzen replica-uitvoering van de Spirit of Ecstasy, gesigneerd, op een zware voet, het bekende beeldje dat al decennialang de neuzen van Rolls Royces opsiert en ook wel Flying Lady of Silver Lady wordt genoemd.

Materiaal: verzilverd brons
Afmetingen: 15 x 9 cm incl. voet
Gewicht: 430 Gram

Gesigneerd: ja
Conditie: Het beeldje verkeerd in nieuwstaat!
Afhandeling: Het beeldje kan worden opgehaald in Nieuw-Vennep of worden verzonden (kosten koper en op eigen risico).
Verzendkosten: Verzend- en verpakkingskosten € 8,75 (NL); € 15,- (B);(aangetekend en goed verpakt).
In overleg met u kan de standaardgarantie van 3 weken verlengd worden.

Uiteraard bent u welkom het werk vooraf even te bezichtigen.

Kijk ook even bij mijn andere items!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Sander72

141 verkochte items
Starttijd:20-04-2015 om 15:54
Eindtijd:03-05-2015 om 15:54
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieNederland