Simeon Nijenhuis - Ruïne, ets (mooi ingelijst, zeer groot) - Verkocht

Simeon Nijenhuis - Ruïne, ets (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 90,00

Simeon Nijenhuis - Ruïne, ets (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!Simeon Nijenhuis - Ruïne, ets (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!Simeon Nijenhuis - Ruïne, ets (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!Simeon Nijenhuis - Ruïne, ets (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!Simeon Nijenhuis - Ruïne, ets (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!Simeon Nijenhuis - Ruïne, ets (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!Simeon Nijenhuis - Ruïne, ets (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (229)
  • Simeon Nijenhuis (1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Monumentale, rauwe ets van Simeon Nijenhuis voorstellende een grote vervallen, imaginaire structuur, een onderwerp dat hij midden jaren 90 veel gebruikte en waar hij bekendheid mee verwierf.

Linksonder met potlood gesigneerd en rechtsonder genummerd (nummer 5 uit een oplage van 15 stuks). In aluminium lijst, achter glas en passe-partout. Het werk is in het echt wat lichter van kleur dan het op de foto's lijkt, en er zit ook iets meer diepte in.

Afkomstig uit de kunstcollectie van Fortis (later ABNAMRO). Alles in uitstekende staat.  Prijs van eenzelfde ets bij het Centrum Beeldende Kunst in Groningen is 1025,- euro.

Afmetingen:  126cm x 117cm (incl. lijst), 105cm x 94cm (binnen passe-partout)

Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen vanwege de grootte, gewicht en de kwetsbaarheid.  Bezorging rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.

Indien gekozen wordt voor ophalen dan is de termijn voor ophalen zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk eventueel weken later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Simeon Nijenhuis (Zaandijk 1969)

Studeerde in 1993 af in de richting tekenen/grafiek aan de Academie Minerva in Groningen. Hij werd bekend met een serie grote etsen van kathedralen en monumentale ruïnes. In 1999 ging hij zich toeleggen op het schilderen in olieverf en maakt nu vooral stillevens.

Zie ook http://www.simeonnijenhuis.nl

Simeon Nijenhuis (1969)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:14-06-2015 om 13:13
Eindtijd:28-06-2015 om 21:13
Biedingen (2)
Hans59
28 jun. / 21:05
€ 90
woldzicht
28 jun. / 18:56
€ 85