Simeon Nijenhuis - The Tower

Simeon Nijenhuis - The Tower kopen? Bied vanaf 50!

Simeon Nijenhuis - The Tower

Verkoopprijs: € 50,00

Simeon Nijenhuis - The Tower kopen? Bied vanaf 50!Simeon Nijenhuis - The Tower kopen? Bied vanaf 50!Simeon Nijenhuis - The Tower kopen? Bied vanaf 50!Simeon Nijenhuis - The Tower kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Leonard80
FA. (1)

Lid sinds 2018
1 verkochte items
  • Simeon Nijenhuis (1969)
Jaartal1994
TechniekEts
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen92 cm x 112 cm (h x b)
Lijst103 cm x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/15
Mooie ingelijste ets van Simeon Nijenhuis uit zijn beginperiode.

Werk is in goede staat, de lijst heeft minimale gebruikssporen.

Simeon Nijenhuis (1969)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Leonard80
FA. (1)

Lid sinds 2018
1 verkochte items
121 cm
103 cm
112 cm
92 cm

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:14-03-2019 om 18:11
Eindtijd:23-03-2019 om 19:52

Schrijvers
23 mrt. / 19:41
€ 50