Simon Koene - 4 kamelen bij oosterse stad - Verkocht

Simon Koene - 4 kamelen bij oosterse stad kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts
StijlOriëntaals
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen4 cm x 8.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/100
Rechtsonder gesigneerd: Simon Koene 1988.

Simon Koene (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
8.5 cm
4 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-07-2020 om 16:38
Eindtijd:12-07-2020 om 21:16
Biedingen (12)
55TH
12 jul. / 21:08
€ 80
kunzoe
12 jul. / 21:05
€ 70
55TH
12 jul. / 21:05
€ 61
55TH
12 jul. / 18:49
€ 60
Elisaanna
12 jul. / 18:49
€ 50
55TH
12 jul. / 00:10
€ 45
Lex_van_Tilborg
12 jul. / 00:10
€ 40
55TH
12 jul. / 00:09
€ 35
Lex_van_Tilborg
12 jul. / 00:09
€ 30
55TH
12 jul. / 00:07
€ 25
Lex_van_Tilborg
12 jul. / 00:07
€ 20
55TH
06 jul. / 13:11
€ 10