Simon Koene - Grieks ram met rode deur - Verkocht

Simon Koene - Grieks ram met rode deur kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
375 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Simon Koene (1946)
Jaartal1983
TechniekEts
StijlOriëntaals
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12.9 cm x 18.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage42/60
Linksboven in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene 1983
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene 1983

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-05-2022 om 22:40
Eindtijd:21-05-2022 om 22:19
55TH
15 mei / 08:27
€ 45