Simon Koene - Huisje met bomengroep bij stormachtig weer (2) - Verkocht

Simon Koene - Huisje met bomengroep bij stormachtig weer (2) kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekEts
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen7.1 cm x 10.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/100
Rechtsonder in de etsplaat gesigneerd: S. koene '87
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene 1987

Simon Koene (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
10.5 cm
7.1 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-08-2020 om 11:27
Eindtijd:29-08-2020 om 22:30
Biedingen (2)
GMulder
29 aug. / 18:47
€ 25
GertDirksen
29 aug. / 08:58
€ 20