Simon Koene - In de grote tempel van Karnak (Egypte) - Verkocht

Simon Koene - In de grote tempel van Karnak (Egypte) kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
375 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Simon Koene (1946)
Jaartal1994
TechniekEts
StijlOriëntaals
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen13 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/75
Linksboven in de etsplaat gesigneerd: Simon Koene 1994
Rechtsonder met potlood gesigneerd: Simon Koene 1994

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-05-2022 om 22:53
Eindtijd:21-05-2022 om 22:10
jozsef
15 mei / 12:02
€ 45