Simon Koene - Kameeldrijver met bepakte kameel

Simon Koene - Kameeldrijver met bepakte kameel kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65

Geplaatst door  Gijsebertha

Lid sinds 2019
215 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Simon Koene (1946)
Jaartal1992
TechniekEts
StijlOriëntaals
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen6.9 cm x 5.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/100

Linksonder in de etsplaat gesigneerd: S. Koene '92.Rechtsonder met potlood gesigneerd: S. Koene '92.

Simon Koene (1946)

Alle items van deze kunstenaar(7) Geplaatst door  Gijsebertha

Lid sinds 2019
215 verkochte items
5.5 cm
6.9 cm

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-07-2020 om 12:24
Eindtijd:29-07-2020 om 10:37

Clemens7
29 jul. / 10:14
€ 10