Simon Koene - Kameelkaravaan - Verkocht

Simon Koene - Kameelkaravaan kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekEts
StijlOriëntaals
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen2 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/100
Links in de plaat gesigneerd: S. Koene '88.
Rechts met potlood gesigneerd: SK88.

Simon Koene (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1)

Lid sinds 2019
385 verkochte items
7 cm
2 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-07-2020 om 15:50
Eindtijd:11-07-2020 om 22:23
Biedingen (7)
kunzoe
11 jul. / 22:17
€ 50
NelsoniusArt
11 jul. / 22:12
€ 45
kunzoe
11 jul. / 22:12
€ 40
NelsoniusArt
05 jul. / 11:01
€ 35
55TH
05 jul. / 11:00
€ 30
NelsoniusArt
05 jul. / 11:00
€ 25
55TH
04 jul. / 22:36
€ 10