Simon Koene - Schommelen - Verkocht

Simon Koene - Schommelen kopen? Bied vanaf 20!
  • Simon Koene (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekEts
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen11 cm x 11.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/20
Vroege ets
Rechts in de etsplaat gesigneerd: Koene mei 1968
Rechtsonder met potlood gesigneerd: S. Koene 1968

Simon Koene (1946)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Gijsebertha
FA. (1 )

Lid sinds 2019
385 verkochte items
11.2 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-08-2020 om 10:53
Eindtijd:29-08-2020 om 22:17
Biedingen (5)
55TH
29 aug. / 22:07
€ 80
GMulder
29 aug. / 22:07
€ 70
55TH
22 aug. / 20:23
€ 60
GMulder
22 aug. / 20:23
€ 50
55TH
22 aug. / 18:01
€ 20