Simon Kramer - Winterlandschap met een berken en water

Simon Kramer - Winterlandschap met een berken en water kopen? Bied vanaf 150!
Simon Kramer - Winterlandschap met een berken en water kopen? Bied vanaf 150!Simon Kramer - Winterlandschap met een berken en water kopen? Bied vanaf 150!Simon Kramer - Winterlandschap met een berken en water kopen? Bied vanaf 150!Simon Kramer - Winterlandschap met een berken en water kopen? Bied vanaf 150!Simon Kramer - Winterlandschap met een berken en water kopen? Bied vanaf 150!Simon Kramer - Winterlandschap met een berken en water kopen? Bied vanaf 150!Simon Kramer - Winterlandschap met een berken en water kopen? Bied vanaf 150!Simon Kramer - Winterlandschap met een berken en water kopen? Bied vanaf 150!
  • Simon Kramer (1940-2015)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 8 cm (h x b)
Incl. lijst72 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Simon Kramer
Een groots winterlandschap met berken en een slootje met lijst. Het schilderij is gesigneerd
Conditie van het doek is goed.

Simon Kramer werd geboren in 1880 en overleed in 1957. Hij was een impressionist en kwam uit Laren NH.  Dit tafereel is waarschijnlijk ook in die regio geschilderd.

De huidige lijst komt van kunsthandel De Burcht uit Wassenaar. In de tijd dat een telefoonnummer nog maar bestond uit 4 nummers.
Lijst is licht beschadigd.

Starttijd27-3-2022 om 13:18
Eindtijd31-3-2022 om 22:21
Openingsbod € 150
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland