Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 17 cm (h x b) |
Incl. lijst | 45 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een schitterend (top) kunstwerk ( "zittend meisje", gemengde techniek ) van de Nederlandse kunstschilder Simon Willem Maris (1873-1935). 2e Generatie Haagse School. Het werk is heel mooi gelijst. Gesigneerd links onder. De afmetingen met lijst: 45 cm. x 36 cm. De beeldmaat is: 23 cm. x 17 cm. De algemene conditie van het kunstwerk is goed. Het kunstwerk is te bezichtigen bij Kunsthandel Martins te Wolvega (Friesland) en wordt geleverd met een echtheidscertificaat.
Biografie:
Door het lichte, kleurige palet, resultaat van een studietijd aan de Antwerpse academie en daaropvolgende studiereizen naar Frankrijk en Italië, onderscheidt het werk van Simon Maris zich duidelijk van dat van zijn vader Willem Maris. Hij schilderde bij voorkeur figuren en portretten, waarvoor na 1908 vaak zijn vrouw Cornelia den Breejen en kinderen Mies en Thijs model stonden. Tijdens de zomer trok de familie doorgaans naar Zandvoort, waar de kunstenaar behalve het mondaine strandleven ook veelvuldig zijn gezin schilderde. In het Amsterdamse kunstleven nam hij een vooraanstaande plaats in. Vlak na 1900 schilderde en schetste hij met Mondriaan en Arnold Gorter langs het Gein.
Herkomst:
Collectie Kunsthandel Martins anno 2018 | Wolvega
Nederland
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Algemeen in een goede staat. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tweede exloermond, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 10-2-2021 om 13:57 |
Eindtijd | 21-2-2021 om 20:55 |