Simon Maris - Simon Maris - olieverf op doek - vrouw met cello - gesigneerd r. onder - Verkocht

Simon Maris - olieverf op doek - vrouw met cello - gesigneerd r. onder kopen? Bied vanaf 1225!

Simon Maris - olieverf op doek - vrouw met cello - gesigneerd r. onder kopen? Bied vanaf 1225!Simon Maris - olieverf op doek - vrouw met cello - gesigneerd r. onder kopen? Bied vanaf 1225!Simon Maris - olieverf op doek - vrouw met cello - gesigneerd r. onder kopen? Bied vanaf 1225!Simon Maris - olieverf op doek - vrouw met cello - gesigneerd r. onder kopen? Bied vanaf 1225!Simon Maris - olieverf op doek - vrouw met cello - gesigneerd r. onder kopen? Bied vanaf 1225!Simon Maris - olieverf op doek - vrouw met cello - gesigneerd r. onder kopen? Bied vanaf 1225!
  • Simon Maris (1873-1935)

Een schitterend genreschilderij van de kunstenaar Simon Willem Maris. Gesigneerd rechts onder.
Afmetingen: doekmaat 70 cm. x 40 cm. Met lijst: 78 cm. x 48 cm. Conditie: redelijk tot goed ( er is een beetje verfverlies, zie foto's ).
Dit museale werk is tentoongesteld geweest in het Singer Museum, no. 145.
Het schilderij wordt aangetekend en verzekerd verzonden. Afhalen is ook een optie.
Info:
Door het lichte, kleurige palet, resultaat van een studietijd aan de Antwerpse Academie en daaropvolgende studiereizen naar Frankrijk en Italië, onderscheidt het werk van Simon Maris zich duidelijk van dat van zijn vader Willem Maris. Hij schilderde bij voorkeur figuren en portretten, waarvoor na 1908 vaak zijn vrouw Cornelia den Breejen en zijn kinderen Mies en Thijs model stonden. Tijdens de zomer trok de familie doorgaans naar Zandvoort, waar de kunstenaar behalve het mondaine strandleven ook veelvuldig zijn gezin schilderde. In het Amsterdamse kunstleven nam hij een vooraanstaande plaats in. Vlak na 1900 schilderde en schetste hij met Mondriaan en Arnold Gorter langs het Gein.

Starttijd19-7-2016 om 23:17
Eindtijd2-8-2016 om 23:17