Simon Posthuma - Acryl/gouache op papier, Zonder titel - Verkocht

Simon Posthuma - Acryl/gouache op papier, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Simon Posthuma - Acryl/gouache op papier, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Simon Posthuma - Acryl/gouache op papier, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Simon Posthuma - Acryl/gouache op papier, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Simon Posthuma - Acryl/gouache op papier, Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Simon Posthuma (1939)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1962
TechniekGouache
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen38 cm x 55 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

ConditieRedelijk

Hier en daar een beschadiging van het papier. Op een enkele plek wat craquelevorming. Het passe-partout is vlekkerig en beschadigd.

Simon Posthuma (1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
65 cm
50 cm
55 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-06-2020 om 16:50
Eindtijd:28-06-2020 om 19:12
Biedingen (7)
Strechgel
28 jun. / 19:01
€ 25
Hans1958
28 jun. / 19:01
€ 20
Strechgel
28 jun. / 19:01
€ 15
Hans1958
23 jun. / 11:18
€ 10
nelleke1958
23 jun. / 11:18
€ 6
Hans1958
20 jun. / 21:45
€ 3
nelleke1958
19 jun. / 12:32
€ 1