Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 23.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 88 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Simon Vinkenoog ( 1928- 2009), bekend als schrijver, dichter, voordrachtskunstenaar en beeldend kunstenaar, vertrok op 20 jarige leeftijd naar Parijs, waar hij op de publiciteitsafdeling van Unesco werkte. In die jaren publiceerde hij zijn eerste dichtbundel Wondkoorts. Terug in Nederland was hij een van de meest prominente leden van de "Vijftigers", een beweging van experimentele dichters. Hij werd journalist voor de Haagse Post en schreef gedichten voor experimentele tijdschriften. Hij ontwikkelde een faam als trendsetter in de Amsterdamse scene, experimenteerde met drugs en schreef psychedelische gedichten. Hij organiseerde poëzie events en vertaalde esoterische literatuur. Op latere leeftijd werd actief als beeldend kunstenaar. Zijn kleurrijke, opgewekte pastels stralen het zelfde optimisme uit als zijn literaire werk.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De voorstelling is in zeer goede staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 5-8-2021 om 22:57 |
Eindtijd | 16-8-2021 om 21:08 |