Simon Vinkenoog - Niemand ontvalt je in het Niets dat overblijft, zeefdruk

Simon Vinkenoog - Niemand ontvalt je in het Niets dat overblijft, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Simon Vinkenoog - Niemand ontvalt je in het Niets dat overblijft, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Simon Vinkenoog - Niemand ontvalt je in het Niets dat overblijft, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Simon Vinkenoog (1928-2009)
Jaartal1998
OnderwerpTekst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90

Filosofisch, kleurrijk werk van Simon Vinkenoog.  Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’98) en genummerd (15/90).  In mint conditie.

Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 51cm x 41cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:26-01-2020 om 20:29
Eindtijd:07-02-2020 om 19:57

Biedingen (2):

CMassa
7 feb. / 18:46
€ 85
RCFDH
7 feb. / 14:06
€ 75