Simon Vinkenoog - Twee-luik met handgeschreven gedicht (Simon) en origineel werk Theo Niermeijer - Verkocht

Simon Vinkenoog - Twee-luik met handgeschreven gedicht (Simon) en origineel werk Theo Niermeijer kopen? Bied vanaf 245!
Simon Vinkenoog - Twee-luik met handgeschreven gedicht (Simon) en origineel werk Theo Niermeijer kopen? Bied vanaf 245!Simon Vinkenoog - Twee-luik met handgeschreven gedicht (Simon) en origineel werk Theo Niermeijer kopen? Bied vanaf 245!Simon Vinkenoog - Twee-luik met handgeschreven gedicht (Simon) en origineel werk Theo Niermeijer kopen? Bied vanaf 245!
  • Simon Vinkenoog (1928-2009)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1989
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 40 cm (h x b)
Lijst67 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een bijzonder tweeluik met poëzie van Simon Vinkenoog (handgeschreven) en origineel  kleurrijk werk van  Theo Niermeijer.
Het werk kan worden opgehangen of open geklapt worden neergezet. De afzonderlijke werken zijn ca 2 x 55 x 40 cm en met lijsten 67 x 106 cm als tweeluik.
U kunt het werk na aankoop ook laten opslaan in onze speciale opslagkamer.

Verzenden per koerier of ophalen.

Simon Vinkenoog (1928-2009)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (997)
106 cm
67 cm
40 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 281,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-07-2020 om 11:32
Eindtijd:13-07-2020 om 20:12
bielie
13 jul. / 08:49
€ 245