Simon & Bruno, zeefdruk op papier, Titel: - Verkocht

Simon & Bruno, zeefdruk op papier, Titel: kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Simon & Bruno, zeefdruk op papier, Titel: kopen? Bied vanaf 40!Simon & Bruno, zeefdruk op papier, Titel: kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Simon & Bruno
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Double Circle“

Afmetingen Blad: 53 cm x 72 cm
Gesigneerd: Ja met potlood
Oplage: 55/160
Ingelijst: Nee
Materiaal: Zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Simon & Bruno

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:10-05-2015 om 22:32
Eindtijd:17-05-2015 om 22:32
Meer40
17 mei / 12:27
€ 40